Comiat als regidors sortints de l’Ajuntament de Solsona

 

Núria Giné i Esparbé 

14 de juny de 2003 – 27 de maig de 2007 

 

 Jordi Xandri i Solé

 29 d’agost de 1996 – 27 de maig de 2007 

Lola Pérez i Alcázar 14 de juny de 2003 – 27 de maig de 2007 Immaculada González i Ribes 14 de juny de 2003 – 6 de juliol 2004 Marcel·lí Corominas i Cots             28 de maig de 1992 – 8 d’abril de 1993            25 de juliol de 1996 – 24 d’abril de 199714 de juny de 2003 – 27 de maig de 2007 Xavier Vilaseca i Bertran             17 de juny de 1995 – 30 d’abril de 199822 de juliol de 2002 – 27 de maig de 2007 Lluís Pujol i Serra             3 de juliol de 1999 – 27 de maig de 2007

[@more@]



Aquesta entrada ha esta publicada en General. Afegeix a les adreces d'interès l'enllaç permanent.